Teakový bar DEMI LUNE II

BP06325
Neohodnoceno

Teaková konstrukce je tvořena malými obdélníčky, které jsou dokonale zaoblené.Do spodní skříňky baru se vejde mnoho nápojů anebo dalších zásob.Tento mini bar je skvělým kompromisem mezi jeho velikostí a malým místem,  na které se vejde. Velmi užitečné jsou ve dveřích speciální kryty pro sklenice, láhve apod., které slouží proti vypadávání věcí.

 

 


31 314 Kč
Kategorie: Bary
Hmotnost: 46 kg
 

Teak je jednou z nejcennějších dřevin na světě. Má dlouhou životnost, tvarovou stálost, odolnost proti parazitům, škůdcům a povětrnostním vlivům a to i bez jakéhokoliv ochranného nátěru. Povrch teakového dřeva, které je vystavené slunci, dešti, sněhu, mrazu a podobným podnebním faktorům, postupně ztrácí většinu teakového oleje a začne se pokrývat stříbrošedou patinou která je v západní Evropě známkou elegance a cennosti.

Les Jardins používá jen teak z obnovitelných zdrojů v nejvyšší jakosti A1 (A-střed teakového stromu, C-kraj stromu, kvalita teakového dřeva se dělí na třídy kvality A, B a C. Kvalita C (běl) je až  o 70 % levnější než třída A, ale s teakem nemá kromě názvu prakticky nic společného). Les Jardins spolupracuje s organizací Tropical forest trust, která transformuje mezinárodní obchod s tropickým dřevem kvůli ochraně deštných pralesů. Více informací si můžete přečíst na www.tropicalforesttrust.com

Rozměry: 160x68x105 cm

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.