Dvoumístné kanape BRITON s polstery Sunbrella

CAC6001
Efekt lupa
  • 1 z 3

Tak britské, tak trendy… Briton je luxusní sedací souprava přenesená v čase. Inspirací pro design byly tvary křesel v Anglii 60.let; tvary které nestárnou. Hliníková konstrukce v kombinaci s VIRO wicker brossé. Polstery SUNBRELLA.

 

 


  • Skladem
34 155 Kč
Kategorie: BRITON
Hmotnost: 20 kg
 

Hliníková konstrukce je ošetřena práškovou barvou při teplotě 220°C a je tedy bezúdržbová.

VIRO - Wicker Brossé - vlákno zhotovené z vysokohustotního polyetylénu (HDPE). VIRO Wicker jako materiál je 100% recyklovatelný, odolný proti oxidaci, teplu, vlhkosti, popraskání, loupání a rozleptávání. Vlákna Wicker u Les Jardins jsou hloubkově UV stabilizována již při výrobě v celém svém průřezu, ne tedy jen následným nástřikem. Vlákna Wicker Brossé jsou jemně zdrsněna pro ještě lepší a přírodnější vzhled.

Polstry opatřeny látkou č. 1 a to SUNBRELLOU. Sunbrella je světová špička při vývoji látek pro venkovní použití - akrylická látka, která je odolná vůči vodě, plísním, chloru a silnému slunečnímu záření. Při výrobě speciálního vlákna Sunbrella jsou použité kvalitní pigmenty, které zabarví směs určenou na výrobu vlákna Sunbrella. Výsledkem toho je vlákno barevné skrz celé vlákno. Díky tomu takto vyrobená látka nevybledne a při čištění se nevymyje. Průřez vlákna Sunbrella je možné přirovnat k průřezu mrkve. Ve vnitřku je stejné barvy jako na povrchu. Na rozdíl od Sunbrelly, v obyčejných látkách, se vlákna barví až následně po výrobě, kde barvivo jen proniká do vrchních vrstev vlákna. Po čase dochází u těchto látek k vyblednutí, nebo vymývání pigmentu. Průřez takovéhoto vlákna je možné přirovnat k průřezu ředkvičky, která je na povrchu jinak zbarvená nežli ve vnitřku.Sunbrella se velmi snadno čistí.

Rozměr: 150x80x80 cm

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.