Teakové lehátko AZUR

CTTR610-CE00306
Neohodnoceno

Teakové lehátko AZUR - polohovatelná záda v rozpětí od 0 - 80°. Integrovaný výsuvný stoleček pro odložení nápoje, časopisu, telefonu apod. Pro snadnou manipulaci mají zadní nohy integrovaná kolečka. Polster v barvě ecrue. Područky je nutné dokoupit zvlášť. 

 

 


23 759 Kč
Kategorie: Lehátka
Hmotnost: 31.5 kg
 

Teak je jednou z nejcennějších dřevin na světě. Má dlouhou životnost, tvarovou stálost, odolnost proti parazitům, škůdcům a povětrnostním vlivům a to i bez jakéhokoliv ochranného nátěru. Povrch teakového dřeva, které je vystavené slunci, dešti, sněhu, mrazu a podobným podnebním faktorům, postupně ztrácí většinu teakového oleje a začne se pokrývat stříbrošedou patinou která je v západní Evropě známkou elegance a cennosti.

Les Jardins používá jen teak z obnovitelných zdrojů v nejvyšší jakosti A1 (A-střed teakového stromu, C-kraj stromu, kvalita teakového dřeva se dělí na třídy kvality A, B a C. Kvalita C (běl) je až  o 70 % levnější než třída A, ale s teakem nemá kromě názvu prakticky nic společného). Les Jardins spolupracuje s organizací Tropical forest trust, která transformuje mezinárodní obchod s tropickým dřevem kvůli ochraně deštných pralesů. Více informací si můžete přečíst na www.tropicalforesttrust.com

Rozměry: 59x200x31 cm

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.