Solární sprcha ODALO

SDS2006 -KSD2002

Teaková solární sprcha je perfektním doplňkem k Vašemu bazénu nebo zahradě. Navržený nízký profil činí tuto venkovní sprchu velmi atraktivní. Její záda natočená směrem na slunce zachycují teplo ze slunečního světla a Vy si pak už jen regulujete pro Vás příjemnou teplotu vody. Objem zásobníku 25l, snadné napojení na zdroj vody (možno na zahradní hadici). Sprchu je nutné ukotvit do pevného podkladu (beton, terasa) pomocí nerezové patky, která je součástí balení z důvodu zajištění jejího možného pádu.
Rozměry: 218x81x120 cm
Váha:  21,00 kg


  • Vyprodáno
33 802 Kč
Kategorie: SPRCHY
Hmotnost: 21 kg
 

Teak je jednou z nejcennějších dřevin na světě. Má dlouhou životnost, tvarovou stálost, odolnost proti parazitům, škůdcům a povětrnostním vlivům a to i bez jakéhokoliv ochranného nátěru. Povrch teakového dřeva, které je vystavené slunci, dešti, sněhu, mrazu a podobným podnebním faktorům, postupně ztrácí většinu teakového oleje a začne se pokrývat stříbrošedou patinou která je v západní Evropě známkou elegance a cennosti.

Les Jardins používá jen teak z obnovitelných zdrojů v nejvyšší jakosti A1 (A-střed teakového stromu, C-kraj stromu, kvalita teakového dřeva se dělí na třídy kvality A, B a C. Kvalita C (běl) je až  o 70 % levnější než třída A, ale s teakem nemá kromě názvu prakticky nic společného). Les Jardins spolupracuje s organizací Tropical forest trust, která transformuje mezinárodní obchod s tropickým dřevem kvůli ochraně deštných pralesů. Více informací si můžete přečíst na www.tropicalforesttrust.com