Doprava zdarma

Teaková solární sprcha NOUVELLE

SDS2010-KSD2003

Luxusní sprcha z teakového dřeva, které se již po staletí honosí ideálními vlastnostmi, díky nimž je úspěšně používáno v rozličných venkovních prostorech. V solárním vaku hromadí teplo ze slunečního záření a tím ohřívá vodu ve vaku. Vy si pak již sami regulujete Vámi příjemnou teplotu vody. Objem zásobníku 25l, snadné napojení na zdroj vody (možno na zahradní hadici). Sprchu je nutné ukotvit do pevného podkladu (beton, terasa) pomocí nerezové patky, která je součástí balení z důvodu zajištění jejího možného pádu.

Rozměry sprchy: 223x16x80 cm

Váha 20,00 kg


  • Na dotaz
31 419 Kč
Kategorie: SPRCHY
Hmotnost: 30 kg
 

Teak je jednou z nejcennějších dřevin na světě. Má dlouhou životnost, tvarovou stálost, odolnost proti parazitům, škůdcům a povětrnostním vlivům a to i bez jakéhokoliv ochranného nátěru. Povrch teakového dřeva, které je vystavené slunci, dešti, sněhu, mrazu a podobným podnebním faktorům, postupně ztrácí většinu teakového oleje a začne se pokrývat stříbrošedou patinou která je v západní Evropě známkou elegance a cennosti.

Les Jardins používá jen teak z obnovitelných zdrojů v nejvyšší jakosti A1 (A-střed teakového stromu, C-kraj stromu, kvalita teakového dřeva se dělí na třídy kvality A, B a C. Kvalita C (běl) je až  o 70 % levnější než třída A, ale s teakem nemá kromě názvu prakticky nic společného). Les Jardins spolupracuje s organizací Tropical forest trust, která transformuje mezinárodní obchod s tropickým dřevem kvůli ochraně deštných pralesů. Více informací si můžete přečíst na www.tropicalforesttrust.com