ZAYO se stahovací střechou

DBGW502

Luxusní pohodlné ležení ve stínu pro dva. Veškerý komfort a luxusní materiály. Oddejte se snům ve Vašem pohodlném a krásném altánu ZAYO. Kombinace teaku, nerezu, vlákna wicker a těch nejlepších látek. Dodáváno s 2 matracemi a 4 polštáři. Opěradla jsou demontovatelná, vytvořte si je tak, jak to vyhovuje právě Vám.

 

 

 


  • Skladem
121 765 Kč
Kategorie: ZAYO
Hmotnost: 127 kg
 

Teak je jednou z nejcennějších dřevin na světě. Má dlouhou životnost, tvarovou stálost, odolnost proti parazitům, škůdcům a povětrnostním vlivům a to i bez jakéhokoliv ochranného nátěru. Povrch teakového dřeva, které je vystavené slunci, dešti, sněhu, mrazu a podobným podnebním faktorům, postupně ztrácí většinu teakového oleje a začne se pokrývat stříbrošedou patinou která je v západní Evropě známkou elegance a cennosti.

Les Jardins používá jen teak z obnovitelných zdrojů v nejvyšší jakosti A1 (A-střed teakového stromu, C-kraj stromu, kvalita teakového dřeva se dělí na třídy kvality A, B a C. Kvalita C (běl) je až  o 70 % levnější než třída A, ale s teakem nemá kromě názvu prakticky nic společného). Les Jardins spolupracuje s organizací Tropical forest trust, která transformuje mezinárodní obchod s tropickým dřevem kvůli ochraně deštných pralesů. Více informací si můžete přečíst na www.tropicalforesttrust.com

 

VIRO - Wicker Brossé - vlákno zhotovené z vysokohustotního polyetylénu (HDPE). VIRO Wicker jako materiál je 100% recyklovatelný, odolný proti oxidaci, teplu, vlhkosti, popraskání, loupání a rozleptávání. Vlákna Wicker u Les Jardins jsou hloubkově UV stabilizována již při výrobě v celém svém průřezu, ne tedy jen následným nástřikem. Vlákna Wicker Brossé jsou jemně zdrsněna pro ještě lepší a přírodnější vzhled.

Polstry opatřeny látkou č. 1 a to SUNBRELLOU. Sunbrella je světová špička při vývoji látek pro venkovní použití. Sunbrella je akrylická látka, která je odolná vůči vodě, plísním, chloru a silnému slunečnímu záření. Při výrobě speciálního vlákna Sunbrella jsou použité kvalitní pigmenty, které zabarví směs určenou na výrobu vlákna Sunbrella. Výsledkem toho je vlákno barevné skrz celé vlákno. Díky tomu takto vyrobená látka nevybledne a při čištění se nevymyje. Průřez vlákna Sunbrella je možné přirovnat k průřezu mrkve. Ve vnitřku je stejné barvy jako na povrchu.   Sunbrella se velmi snadno čistí.

Rozměry: 220x160x196 cm

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.